Stručni ispiti - INFORMATIKA

U našoj školi polažu se stručni ispiti iz Informatike za učitelje osnovnih škola s područja četiri županije: Splitsko-dalmatinske, Dubrovačko-neretvanske, Šibensko-kninske i Zadarske županije.

Ispitni rokovi i upute za prijavu

Ispitni rokovi za učitelje i stručne suradnike u osnovnim školama:

od 15. siječnja do 1. ožujka

od 15. travnja do 1. lipnja

od 1. listopada do 15. studenoga

Ispit se prijavljuje najkasnije 30 dana prije početka ispitnog roka (u slučaju ponovnog polaganja ispita ili dijela ispita potrebno je poslati prijavnicu zajedno s dokazom o plaćenim troškovima). Dokumentacija kojom se prijavljuje stručni ispit propisana je člankom 14. Pravilnika o polaganju stručnog ispita učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu.

Prijavi je potrebno priložiti:

-  dokaz o plaćenim troškovima osim u slučajevima kad se troškovi polaganja stručnog ispita podmiruju iz sredstava Državnog proračuna.

- privolu za objavu osobnih podataka pristupnika prilikom polaganja stručnog ispita (od 1. lipnja 2022. godine)

Popis prijavljenih pristupnika za pojedini ispitni rok s naznakom datuma, vremena, mjesta i škole u kojoj će se održati stručni ispit objavljuje se na internetskoj stranici Agencije za odgoj i obrazovanje najkasnije 8 dana prije početka održavanja stručnog ispita.

Napomena: kopiju uplatnice poslati sa ostalom dokumentacijom prilikom prijave za polaganje stručnog ispita!

Podaci za uplatu:

IBAN:HR1824070001100578413

MODEL: HR00

POZIV NA BROJ: 70459862544

Troškovi rada ispitnog povjerenstva:

- Cjelokupni ispit                                               586,00 kuna   -   77.68  EUR

- Pisani rad:                                                         178,20 kuna   -   23.65  EUR

- Izvođenje nastavnog sata ili praktičnog rada:   237,60 kuna   -   31.35   EUR

- Usmeni dio ispita:                                              237,60 kuna   -   31.53   EUR

Raspored polaganja ispita

U privitku se nalazi raspored polaganja stručnih ispita.

Raspored je ažuriran.