Pred. nastava 2020./21.

Radionica kreativnog pisanja 2021./22.

RASPORED ODRŽAVANJA

Radionice se održavaju u prostoru knjižnice u manjim skupinama uz pridržavanje epidemioloških mjera (držanje razmaka i nošenje maski).

Neputnička smjena

3. a, 3. b, 4. a i 4. b razred - petak 11.35 - 12.20 h (samo u jutarnjoj smjeni)

Putnička smjena

5. c razred - petak u 11.35 -12.20 h (samo u jutarnjoj smjeni)

Voditeljica: Nada Topić

Nova sezona
Nada Topić / datum: 15. 9. 2020. 17:45

Svi učenici zainteresirani za sudjelovanje u Radionici kreativnog pisanja neka se  jave u školsku knjižnicu od 13. rujna. Radionica će se održavati jednom tjedno u putničkoj i neputničkoj smjeni u trajanju od jednog školskog sata. U radionici mogu sudjelovati učenici od 3. do 8. razreda.

Što ćemo raditi?

Čitati i pisati pjesme i priče.
Upoznati se s različitim književnim oblicima, vrstama i žanrovima te okušati u stvaranju istih. Uspješne radove izlagat ćemo na panou ispred knjižnice te objavljivati na mrežnim stranicama škole. Radove ćemo slati u dječje časopise te sudjelovati u različitim književnim natječajima i smotri stvaralaštva LIDRANO. Posjetit ćemo Mediteranski festival knjige. Na kraju školske godine izradit ćemo i predstaviti zbornik najuspješnijih  radova.

Knjižničarka: Nada Topić

[OPŠIRNIJE]