preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vjekoslav Parać Solin

Login

Pred. nastava 2020./21.

Raz. nastava 2019./20.

Tražilica
eTwinning

EDIT

EU - Kutak za učenje

 

 

Hrabri telefon

Županijska natjecanja 2019./2020.

Objavljujemo podatke o sudjelovanju učenika naše škole na ovogodišnjim županijskim natjecanjima, susretima i smotrama.

U dosadašnjem dijelu natjecanja slijedeći učenici naše škole sudjeluju ili će sudjelovati na županijskoj razini natjecanja:

14. veljače 2020. godine - natjecanje iz Informatike - Infokup 2020.:

kategorija Digitalne kompetencije: 5. r - Karlo Ergović 5.c, mentor: Srećko Tomaš

Osnove informatike - 7. r. - Lea  Maslov 7.d, mentor: Srećko Tomaš

Algoritmi - 7. r. - Frane Anđelić 7.c, mentor: Srećko Tomaš

20. veljače 2020. godine - natjecanje iz Talijanskog jezika:

Mariela Dadić, 8.a; mentorica: Anet Plenković-Račić

2. ožujka 2020. godine - Vjeronaučna olimpijada - Vjeronauk - katolički

Ekipno: Lea Maslov 7.d, Marija Odžak 7.c, Lucija Šerić 7.c, Martina Sikirica 8. d; mentorica Matija Zečević

4. ožujka 2020. godine - natjecanje iz Matematike

Roko Mladina 6.a, mentor: Vedran Batel; Frane Anđelić 7.c, mentorica: Jagoda Mužić; Lea Maslov 7.d, mentorica: Irena Smoljo

6. ožujka 2020. godine - natjecanje Mladih tehničara

Kategorija graditeljstvo: Ivan Podrug, 6. c; Kategorija strojarske konstrukcije: Luka Jokić, 7. c; Kategorija elektronika: Marko Mamić, 8.c; mentor: Dragan Stanojević

12. ožujka 2020. godine -  smotra LiDraNo 2020.;

Kategorija samostalni novinarski rad: Marija Odžak, 7.c;  mentorica: Nada Topić

17. ožujka 2020. godine - natjecanje iz Povijesti

Mario Marić, 7.c,; Marko Mamić, 8. c; mentorica: Daria Jelić

19. ožujka 2020. godine - natjecanje iz Kemije

Frane Anđelić, 7. c, Lara Maria Milić, 7. b;  Anamarija Jeličić, 8. b, mentorica: Žana Milat

18. ožujka 2020. godine - natjecanje iz Geografije

Zvonimir Režić, 5. a, mentor: Vedran Brizić; Nika Ercegović, 6. a, mentorica: Marija Žižić-Pleština; Ivan Šimičić, 6. c, mentorica: Nina Žurić; Mario Marić, 7. c, mentorica: Marija Žižić-Pleština

20. ožujka 2020. godine - natjecanje iz Hrvatskoga jezika

Iva Smoljo, 7. c; mentorica: Fani Aljinović; Anđela Šarić, 8. c; mentorica: Ivana Banovac

23. ožujka 2020. - natjecanje iz Biologije

Frane Anđelić, 7.c; Marko Mamić, 8. c; mentorica: Stela Šamanić

 

SVIM UČENICIMA I MENTORIMA UPUĆUJEMO ISKRENE ČESTITKE I ŽELIMO PUNO USPJEHA NA NATJECANJU!

preskoči na navigaciju