Županijska natjecanja 2023./2024.

Objavljujemo podatke o sudjelovanju učenika naše škole na ovogodišnjim županijskim natjecanjima, susretima i smotrama.

U dosadašnjem dijelu natjecanja slijedeći učenici naše škole sudjeluju ili će sudjelovati na županijskoj razini natjecanja:

13. veljače 2024. godine - županijsko natjecanje iz Engleskog jezika (OŠ Sućidar, Split)

7. razred: Ivano Blažević, 7. d razred; mentorica: Vlatka Čagalj

26. veljače 2024. godine - županijsko natjecanje iz Matematike  (OŠ Split 3, Split)

5. razred: Toni Ercegović, 5. c razred; mentorica: Jagoda Mužić

Jakov Matić, 5. c razrerd; mentorica: Jagoda Mužić

Martin Grgić, 5. c razred; mentorica: Jagoda Mužić

7. razred: Roko Matić, 7. a razred; mentorica: Lucija Novak

28. veljače 2024. godine - županijska smotra LiDraNo (HNK, Split)

kategorija literarni radovi: Ena Žunić, 4. a razred: mentorica: Nada Topić

Filomena Radić, 4. b  razred: mentorica Nada Topić

29. veljače 2024. godine - županijsko natjecanje iz Biologije  (OŠ Žnjan-Pazdigrad, Split)

8. razred: Irma Anđelić, 8. razred; mentorica Stela Šamanić

1. ožujka 2024. godine - županijsko natjecanje iz Informatike - Infokup 2024.  (FESB, Split)

Digitalne kompetencije - 5. razred: Jakov Matić, 5. c razred; mentor: Bruno Bešlić

Digitalne kompetencije - 6. razred: Ana Romić, 6. c razred; mentor: Bruno Bešlić

Osnove Informatike - 7. razred: Ante Kapitanović, 7. d razred; mentor: Bruno Bešlić

18. ožujka 2024. godine - županijsko natjecanje iz Povijesti  (OŠ Visoka, Split)

7. razred: Marko Bašić, 7. d razred; mentor: Ljuba Barun Čolak

8. razred: Iva Gujić, 8. d razred; mentorica: Ljuba Barun Čolak

20. ožujka 2024. godine - županijsko natjecanje Mladih tehničara  (OŠ Kman-Kocunar)

5. r. - Maketarstvo i modelarstvo: Duje Jurić, 5. c razred; mentor: Dragan Stanojević

6. r. - Graditeljstvo: Filip Perišić, 6. d razred; mentor: Dragan Stanojević

7. r.- Obrada materijala: Anđela Čule, 7. d razred; mentor: Dragan Stanojević

8. r. - Elektronika: Andrija Matić, 8. c razred;; mentor: Bruno Bešlić

SVIM UČENICIMA I MENTORIMA UPUĆUJEMO ISKRENE ČESTITKE I ŽELIMO PUNO USPJEHA NA NATJECANJU!