preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vjekoslav Parać Solin

Login

Raspored informacija za roditelje

Ovdje možete naći raspored primanja roditelja učitelja -ica koji su razrednici, ali i raspored primanja roditelja  i ostalih učitelja/učiteljica.

Svaki roditelj može iskoristiti navedeni termin za razgovor s predmetnim učiteljem svoga djeteta.

 

POJEDINAČNI   RAZGOVORI   S   RODITELJIMA

Školska godina 2019./2020.

RO

Učitelj-ica

¨A¨ smjena - neputnička

¨B ¨ smjena - putnička

1. b

Lidija Biuk  (Ivona Bašić)

Ponedjeljak, 3. sat

 

1. c

Katja Šore Bulić

 

Četvrtak, 4. sat, poslije podne

 

Ines Vitez

 

Utorak, 4. sat, jutro

2. a

Snježana Bonacin

Ponedjeljak, 3. sat

 

2. b

Jelena Žunić

Srijeda, 2. sat

 

2. c

Ante Caktaš

 

Srijeda, 4. sat

3. a

Mirjana Gambiroža

Četvrtak, 2. sat

 

3. b

Sanja Štrk

Srijeda, 3. sat

 

3. c

Silvana Jukić

 

Srijeda, 3. sat

3. d

Valter Lozić

 

Ponedjeljak, 5. sat

4. a

Ines Popović

Ponedjeljak, 2. sat

 

4. b

Lada Vukman

 

Četvrtak, 3. sat

4. c

Anita Ordulj

 

Petak, 3. sat

1. -3. PŠV

Nives Grgić

Srijeda, 5. sat

2. PŠV

Mira Simonelli Letilović

Petak, 3. sat

4. PŠV

Nevenka Džeko

Srijeda, 4. sat

  1. a

Petra Petrić

Četvrtak,  2. sat, 12.20 sati

5. a

Mate Dorvak

(Sanja Mirošević)

Četvrtak, 4. sat

 

5. b

Lara Leskur (Gorana Vukelić)

Petak, 4. sat

 

5. c

Fani Aljinović

 

Srijeda, 2. sat

6. a

Silvija Soldo

Petak, 4. sat

 

6. b

Katarina Brstilo

Srijeda, 2. sat

 

6. c

Nina Žurić

 

Četvrtak, 4. sat

6. d

Ivana Polić

 

Utorak, 2. sat

7. a

Anamaria Al Shawwa

Ponedjeljak, 5. sat

 

7. b

Vlatka Čagalj

 

Ponedjeljak, 5. sat

7. c

Ljuba Barun Čolak

(Erna Bajić)

Ponedjeljak, 2. sat

 

7. d

Suzana Ćoko Vulikić

 

Srijeda, 4. sat

8. a

Stela Šamanić

Petak, 3. sat

 

8. b

Đurđica Kalebić

Srijeda, 5. sat

 

8. c

Ivana Banovac

 

Petak, 4. sat

8. d

Žana Milat

Srijeda, 5. sat

 

 

Vedran Brizić

 

Srijeda, 4. sat

 

Vanda Lončar (Vedran Batel)

 

Petak, 2. sat

 

Irena Smoljo

 

Ponedjeljak, 4. sat

 

Anet Plenković-Račić

 

Petak, 4. sat

 

Marija Žižić-Pleština

Četvrtak, 3. sat

 

 

Ružica Vukojević

Utorak, 3. sat

 

 

Srećko Tomaš

 

Ponedjeljak, 3. sat

 

Ivana Čule

Petak, 5. sat

 

 

Jagoda Mužić

 

Četvrtak, 3. sat

 

Matija Zečević

 

Ponedjeljak, 6. sat

 

Mirjana Nejašmić

Utorak, 6. sat

 

 

Marija Ivišić

 

Četvrtak, 5. sat

 

Anita Parčina

Utorak, 3. sat

 

 

Dragan Stanojević

 

Srijeda – jutro: 5. sat

               popodne, 3. sat

 

 

Sanja Mirošević

Četvrtak, 4. sat

 

 

Anđela Gulyas

Petak, 2. sat

 

Mirjam Zubanović

Srijeda, 5. sat

 

Diana Bilić

Ponedjeljak, 4. sat

 

 

Josip Latinčić

 

Srijeda, 5. sat

Važno:

Članak 14. stavak 7. Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi: "U posljednja dva tjedna prije završetka nastavne godine ne organiziraju se roditeljski sastanci i individualni informativni razgovori.

preskoči na navigaciju