LIK 2017.

Vremenik 2016./2017.

Riječ dana

TREMA?
Imaš li tremu prije ispita ili usmenog odgovaranja?

Državna natjecanja

59. Državno natjecanje natjecanje mladih tehničara (2017.)

U Primoštenu je od 29. do 31.ožujka 2017. godine održano Državno natjecanje mladih tehničara RH. Na natjecanju je sudjelovao učenik Marko Perišić (8. C) pod vodstvom mentora učitelja savjetnika TK Dragana Stanojevića. Marko je u kategoriji Elektronika osvojio 2. mjesto. Učeniku  i mentoru upućujemo iskrene čestitke.

Državno  natjecanje iz islamskog vjeronauka 2016.

Državno natjecanje iz islamskog vjeronauka održat će se 4. travnja 2016. godine u Zagrebu. Na natjecanju će sudjelovati učenica 5. b razreda Lejla Hamzić kao 2. plasirana na županijskom natjecanju. Lejli čestitamo i želimo puno uspjeha na državnom natjecanju.

Državno natjecanje-izložbu učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna LIK 2016.

U Puli je 28. i 29. travnja 2016. godine održano Državno natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna LIK 2016. Na natjecanju je sudjelovala učenica Nataša Grgić (8.c)  pod vodstvom mentorice učiteljice LK Sanje Mirošević.  Nataša  je na završetku natjecanja postala državna prvakinja u kategoriji 1.B.    Nataši i mentorici upućujemo iskrene čestitke.

58. Državno natjecanje natjecanje mladih tehničara (2016.)

U Primoštenu je od 30.ožujka do 1. travnja 2016. godine održano Državno natjecanje mladih tehničara RH. Na natjecanju je sudjelovao učenik Marko Perišić (7. C) pod vodstvom mentora učitelja TK Dragana Stanojevića. Marko je u kategoriji H-7 strojarske konstrukcije osvojio 1. mjesto. Učeniku  i mentoru upućujemo iskrene čestitke.

Godišnje natjecanje iz Islamskog vjeronauka 2015.

U Zagrebu je 18. ožujka 2015. godine održano tradicionalno Godišnje natjecanje iz Islamskog vjeronauka, u organizaciji Mešihata islamske zajednice u Hrvatskoj. Na natjecanju je u kategoriji učenika-ca 4. razreda sudjelovala učenica Lejla Hamzić i pri tom je ostvarila odličan uspjeh, zauzevši 8. mjesto. Lejli upućujemo iskrene čestitke!

Državna smotra LiDraNo  2014.

U Primoštenu će se od 23. do 25 ožujka 2014. godine održati Državna smotra LiDraNo 2014. godine za učenike-ice OŠ. Nakon održane županijske smotre, županijsko povjerenstvo predložilo je najuspješnije učenike i radove za sudjelovanje na Državnoj smotri. Među pozvanim učenicima je, kao i prošle školske godine, učenica Petra Biuk 8. b razred (mentorica: Marija Cvitković) koja će sudjelovati u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa. Kazivat će poeziju Side Košutić " Samo srca". Petri i mentorici iskreno čestitamo !

55. Državno natjecanje natjecanje mladih tehničara (2013.)

U Primoštenu će se od 3. do 6. travnja 2013. godine održati državno natjecanje mladih tehničara RH. Na natjecanju će sudjelovati učenik Nikola Ćurković (7.b) pod vodstvom mentora učitelja TK Dragana Stanojevića. Učenik sudjeluje u kategoriji H-7 konstrukcije. Učeniku  i mentoru upućujemo iskrene čestitke.

Državna smotra LiDraNo 2013.

U Primoštenu će se od 7. do 9. travnja 2013. godine održati Državna smotra LiDraNo 2013. godine. Nakon održane županijske smotre, županijsko povjerenstvo predložilo je najuspješnije učenike i radove za sudjelovanje na Državnoj smotri. Među predloženim učenicima je i učenica naše škole Petra Biuk  7. b   razred (mentorica Marija Cvitković), koja je predložena u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa. Kazivat će poeziju Tone Pavčeka - ¨Jednostavne riječi¨. Učenici i mentorici upućujemo srdačne čestitke.

54. Državno natjecanje mladih tehničara - rezultati (2012.)

U Primoštenu je od 27. do 29. ožujka 2012. godine održano 54. natjecanje mladih tehničara RH. Na natjecanju su sudjelovali i naši učenici Josip Maretić (7. c) i Ivan Prolić (8.c) zajedno sa svojim mentorom učiteljem TK prof. Draganom Stanojevićem. ČESTITATMO !!!

Državno natjecanje iz astronomije 2012. godine.

U Rovinju je od 6. do 9. svibnja 2012. godine održano Državno natjecanje iz astronomije. Sudionik na natjecanju je učenik naše škole Josip Svalina (6.a) kojemu ovim putem, kao i njegovom mentoru Tomislavu Soriću, upućujemo srdačne čestitke.