LIK 2017.

Vremenik 2016./2017.

Riječ dana

TREMA?
Imaš li tremu prije ispita ili usmenog odgovaranja?

Osnovna škola Vjekoslava Paraća 1970. - 2020.

Poštovani bivši i sadašnji učenici i učitelji,

Osnovna škola Vjekoslava Paraća 2020. godine obilježit će 50. obljetnicu postojanja. Kako je riječ o uistinu visokoj i važnoj obljetnici, već ove godine počeli smo s pripremama za njeno obilježavanje. Među ostalim, planiramo objaviti monografiju koja će biti svojevrsna spomenica škole popraćena prigodnim fotografijama. U tu svrhu prikupljamo fotografije (posebno iz prvih godina/desetljeća djelovanja centralne škole u Sv. Kaju i područnih škola u Vranjicu, Mravincima i Kučinama): fotografije učenika, učitelja, s izleta, putovanja, priredbi, druženja, natjecanja, školskih zgrada i okoliša.

Sve prikupljene fotografije ćemo skenirati i vratiti vlasnicima.

Ukoliko imate takvih fotografija i voljni ste nam ih kratko posuditi, molim vas da nas kontaktirate na e-mail: nada.topic1@skole.hr, telefonom na 021/217-876 (lokal 3) ili ih osobno donesete u školu.

Unaprijed hvala!