Enciklopedije su zanimljive!
Autor: Lorena Stričević, 26. 1. 2017.

Danas je moj razred 4. a išao u knjižnicu. Dočekale su nas velike enciklopedije, a s njima i papiri sa zadacima. Trebali smo za dvije zadane riječi pronaći značenje u enciklopediji. Bilo je zabavno i zanimljivo. Većina razreda je dječju enciklopediju htjela uzeti za čitanje kod kuće, ali nisu smjeli jer su enciklopedije knjige koje moraju biti svima dostupne u svakom trenutku. Uz to su preteške i skupe, pa se čitaju samo u knjižnici.

Lorena Stričević, 4. a