« Ožujak 2024 »

Ukupno: 422076
Udžbenici - obavijest za učenike i roditelje
Autor: Đuro Baloević, 5. 6. 2019.

Na web stranici škole nalaze se popisi udžbenika za sljedeću školsku godinu. Udžbenici su isti kao i ove školske godine, za matičnu i područnu školu u Vranjicu, osim u 1. i 5. razredu i iz prirodoslovnih premeta u 7. razredu.
Važno: Učenici i roditelji, sukladno potpisanim izjavama kod preuzimanja udžbenika, moraju zadnje dane nastave vratiti sve udžbenike koje su primili od Škole. Učenici do petka 14. lipnja moraju vratiti sve udžbenike. Osmaši do ponedjeljka 10. lipnja

Uputa:
Najbolje da udžbenike učenici donesu u velikim vrećicama na kojima će napisati svoje ime i prezime i razred. Razrednici su dobili tablice u kojima će evidentirati povratak udžbenika. Oštećene i nevraćene knjige učenici će morati nadoknaditi i to ne uplatom na račun  škole kako je bilo najavljeno nego će morati kupiti isti takav udžbenik i donijeti ga u školu prilikom dodjele svjedodžbi. Sve vraćene udžbenike, razrednici će ostaviti u vrećicama u učionicama. Učenicima mogu ako žele u odvojenoj vrećici donijeti i radne bilježnice koje će se odlagati u atriju škole u stari papir. Radne bilježnice nam nisu dužni vraćati jer su ih sami kupili, ali radi očuvanja okoliša imat ćemo organizirano prikupljanje starog papira.

Škola će sredstvima Ministarstva znanosti i obrazovanja nabaviti udžbenike koji su bili radni te nedostajući broj kao i udžbenike iz vjeronauka, informatike i talijanskog jezika.

Svi učenici Škole će prvi nastavni dan 9. rujna 2019. godine dobiti udžbenike za sljedeću školsku godinu.

Škola neće nabavljati radne bilježnice i drugi radni materijal.

Ravnatelj:
Đuro Baloević, prof.