« Travanj 2024 »

Ovaj mjesec: 1967
Božićna priredba
Autor: Nada Topić, 21. 12. 2018.

Božićna priredba održala se u atriju škole 21. prosinca čime smo obilježili ujedno i završetak prvog obrazovnog razdoblja. Kao i svake godine, učenici su se predstavili plesom, recitalima, igrokazima i glazbenim točkama. U lijepom blagdanskom duhu i raspoloženju uživali su tako učitelji, roditelji i djeca.

Božićnu priredbu otvorio je Školski zbor s voditeljicom Đurđicom Kalebić.

Učenike i roditelje pozdravio je ravnatelj škole Đuro Baloević koji je svima u novoj godini zaželio više druženja i zajedničkih obiteljskih trenutaka.

Betlehemsko svjetlo mira, ljubavi, nade i prijateljstva u našu školu su donijeli izviđači Izviđačkog društva "Posejdon".

Učenici 2. a razreda odigrali su igrokaz "U šumi sv. Nikole", voditeljica: Mirjana Gambiroža.

Na pjesmu "Let it snow" plesali su učenici 6. b i 2. b razreda, voditeljica: Silvana Jukić

Pjesmom na talijanskom jeziku "Tin, tin, tin" razveselili su nas učenici četvrtih razreda, voditeljica: Anet Plenković Račić, klavirska pratnja: Đurđica Kalebić

Na pjesmu "All I want for Christmas" plesale su učenice 3. c razreda, voditeljica: Anita Ordulj

Božićne želje koje su učenici i učitelji dodavali u adventski kalendar pročitali su članovi Učeničke zadruge "Brnistra", voditeljica: Žana Milat

Učenici 5. d razreda izveli su igrokaz "Božićni darovi", voditeljica: Gorana Vukelić

Zanimljivom koreografijom predstavili su se članovi plesnog kluba "Korak po korak"

Božićnu čestitku na engleskom jeziku uputili su nam učenici 5. a razreda, voditeljica: Silvija Soldo

Koreografiju na pjesmu "Nasilje nije hrabrost" izvele su učenice 4. c razreda, voditeljica: Katja Šore Bulić

Uz glasovirsku pratnju nastavnice Đurđice Kalebić članice Školskog zbora izvele su pjesmu Leonarda Cohena "Hallelujah"

Na pjesmu "Shake up Christmas" plesali su učenici 5. b razreda, voditeljica: Jelena Žunić

Školski zbor je zatvorio priredbu pjesmom "Božić dolazi", a pridružili su im se i svi ostali izvođači od kojih mnogi nisu stali u ovaj mali presjek priredbe.

Scenografiju za ovogodišnju priredbu izradili su učenici Likovne radionice s nastavnicom Sanjom Mirošević.
Na fotografiji: Žana Milat, voditeljica Učeničke zadruge "Brnistra" i Ivana Banovac, nastavnica hrvatskog jezika

Kolega Vedran Batel zadnji školski dan prije praznika je iskoristio za ukrašavanje škole šarenim geometrijskim likovima koje su izradili učenici.

Sretan Božić i uspješnu 2019. godinu žele vam učenici i djelatnici OŠ Vjekoslava Paraća!!!