Predmetna nastava

Razredna nastava

Vijesti i obavijesti - školska godina 2019./2020.
Dan neovisnosti 2019.
Autor: Nada Topić, 9. 10. 2019.

Dana 8. listopada na starohrvatskom lokalitetu Šuplje crkve, krunidbene bazilike kralja Zvonimira upriličen je program u organizaciji Grada Solina, Muzej hrvatskih arheoloških spomenika - Split, osnovnih škola s područja Grada Solina i Dječjeg vrtića Škrinjica – Solin (DV Cvrčak Solin) i to u povodu godišnjice ukopa kraljice Jelene (8. listopada 976.), dana krunidbe hrvatskoga kralja Dmitra Zvonimira u crkvi Sv. Petra i Mojsija (8. listopada 1076.) i Dana neovisnosti Republike Hrvatske (8. listopada 1991.).

Naši učenici tom prigodom predstavili su se likovnim radovima i prezentirali su igru Salonapolis.

U prigodnom programu su nastupili i polaznici Glazbene škole Silvije Bombardelli Solin.

Radovi učenika Likovne grupe (voditeljica Sanja Mirošević)

Radovi učenika 3. b razreda (voditeljica Sanja Štrk)