Prijavite se na nagradni kviz!
Autor: Nada Topić, 10. 6. 2024.

Ovoga četvrtka 13. lipnja s početkom u 18 h u atriju škole održat će se nagradni kviz "Zaplovimo zajedno u Ivanin svijet" posvećen životu i djelu hrvatske književnice I. B. Mažuranić povodom 150. obljetnice njenog rođenja. U kvizu mogu sudjelovati učenici od 1. do 8. razreda. Sudjeluju u skupinama po 3 učenika, a za sudjelovanje je potreban pametni telefon. S obzirom na navedeno, učenici nižih razreda mogu imati pomoć odrasle osobe. Na skupinu od troje djece, jedna odrasla osoba. Prijava se obavlja preko sljedeće poveznice. Prilikom prijave navode se tri člana grupe, ne prijavljuje se svaka osoba posebno nego kao skupina. Svi detalji su i na slici. Kviz se održava u sklopu školskog projekta "Čitaš? - Čitam!" Članovi najboljih ekipa dobit će prigodne nagrade.

zaplo.pdf (293.03 KB)