Učenici 1.b razreda posjetili su školsku knjižnicu. Radoznalo su gledali u brojne knjiga na policama, a pod vodstvom školske knjižničarke spoznali su koje mogućnosti im knjižnica nudi. Osvijestili su razliku knjižnice i knjižare. Učenici su dobili i svoje članske iskaznice koje će im služiti za posudbu knjiga. Poslušali su šaljivu priču o mišu u knjižnici. Rado su sudjelovali u razgovoru i odgovaranju na pitanja. Druženje je upotpunila Peppa Pig i njene avanture u knjižnici. Smijeha nije nedostajalo. Nakon gledanja crtića djeca su izrađivala osobne straničnike s motivom Peppe koji će im služiti za obilježavanje stranica tijekom čitanja. Nadamo se da će tijekom svog školovanja često posjećivati knjižnicu u potrazi za novim naslovima i knjigama koje će ih odvesti u neki drugi svijet.

Ivona Bašić, učiteljica razredne nastave

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content