Užasno smrdi - Karepovac!
Autor: Sara Ergović, 6. 2. 2018.

Neugodan miris s Karepovca (našeg najvećeg odlagališta otpada) već se neko vrijeme širi Solinom. Naime, nedavno su zapoečli radovi i saniranje odlagališta. Novinari su već proširili vijest, a ni televizija nije baš tiha. Način na koji su ljudi saznali za smrad je dosta neugodan. Na primjer, ja sam saznla tako što sam izašla na terasu i gotovo se onesvijestila od neugodnog mirisa. Bilo bi bolje da se to smeće polije nečim što će smiriti neugodan miris. Ali, što je, tu je! Najavljeno je kako ćemo se morati pomiriti s tim naredne tri do četiri godine. Trenutno se miris ne osjeća toliko, ali to ne znači da je stvar riješena. Morat ćemo izdržati!

Sara Ergović, 6. b