Koncert za MoSt
Autor: Silvija Vukšić, 3. 11. 2017.

Dana 24. listopada učenici sedmih razreda naše škole s učiteljicom Đurđicom Kalebić posjetili su Hrvatsko narodno kazalište u Splitu. Slušali smo koncert Orkestra Hrvatske ratne mornarice. Na koncertu su gostovali Klapa Sv. Juraj, Đani Stipaničev, Barbara Suhodolčan i Adalbert Turner Juci. Koncert je bio sjajan, a posebnu pozornost publike osvojio je svojim nastupom zagrebački glumac Adalbert Turner Juci. Orkestrom Hrvatske ratne mornarice ravnao je maestro Tonći Ćićerić. Koncert je bio humanitaran što znači da je sav prihod od ulaznica namijenjen radu Udruge MoSt iz Splita. Iskreno se nadam da ćemo ići na još ovako lijepih koncerata kao što je bio ovaj.

Silvija Vukšić, 7.a