Školsko natjecanje iz geografije
Autor: Nina Giljanović, 19. 1. 2017.

Dana 18. siječnja 2017. godine u učionici povijesti i geografije održalo se školsko natjecanje iz geografije. Na natjecanje su se mogli prijaviti učenici s odličnom ili vrlo dobrom ocjenom i učenici koji jako dobro poznaju geografiju. Najviše učenika se prijavilo iz 6. i 7. razreda. Pitanja su nekima bila jednostavna, a nekima teška, ovisno o pripremama. Mentori koji su učenike pripremali za natjecanje bili su profesorica Marija Žižić Pleština o profesor Vedran Brizić. Svim natjecateljima želimo da ostvare odlične rezultate.

Nina Giljanović, 6. a

Rezultate svih školskih natjecanja možete pogledati OVDJE.