Božić u Solinu
Autor: Gorana Grubić, Marija Grubić, 22. 12. 2016.

U srijedu 20.12.2016 kraj solinske pošte održana je priredba raznih škola. Djeca su pjevala, plesala i na neki način zabavljala publiku. Naša škola je pjevala dvije pjesme:“Jingle bell rock,“ i „Božić ljubav daruje,“ s voditeljicom Đurđicom Kalebić koja je učiteljica glazbene kulture u našoj školi.Ta se priredba održala povodom Božića i blagdanskog veselja.U našem zboru pjevali su učenici petog i šestog razreda. Uz njih pjevali su, recitirali i plesali učenici iz svih solinskih škola: OŠ kraljice Jelene,OŠ don Lovre Katića i naše škole. Publika je uživala u našim izvedbama i zadivljeno pošla svojim toplim domovima.

Gorana Grubić 5.b

Na nastupu u Solinu smo pjevali dvije božićne pjesme.“Božić ljubav daruje“ i „Jingle bell rock“. Pjevali smo kao zbor, ali svi iz različitih razreda.S nama je vježbala i svirala profesorica glazbene kulture Đurđica Kalebić. Bilo je zabavno.Ove dvije pjesme ponoviti ćemo 23.12.2016 u atriju naše škole na božićnoj priredbi.

Marija Grubić 5.b