Predstava "Moj razred 2. b"
Autor: Nada Topić, 18. 10. 2018.

Bila sam sa svojim razredom i učiteljicom u Splitu gledati predstavu "Moj razred 2. b". Datum je bio 4. 10. 2018. Predstava je bila jako smiješna. Ani nedostaje tata. Ana je napravila krevet - brod. Mare i Bepo nisu baš voljeli Anu i rugali su joj se. Rugali su se i učiteljici. Ana je pobjegla u luku i tamo je vidjela turiste. Bilo je smiješno kada su krenuli na more, a počelo je nevrijeme. Predstava je bila dirljiva, ali i smiješna.

Magdalena Rađa, 3. a