Postani glumac!
Autor: Marko Ćukušić, 13. 12. 2016.

Ako imate glumačke sposobnosti i talent, nemojte ih skrivati, već se upišite u Gradsko kazalište mladih u Splitu. Upisi su u 9. mjesecu, a dramski studio imate jedan put tjedno i to subotom. U dramski studio se može upisati svatko (od 1. do 8. razreda), a GKM se nalazi na Prokurativama (Trg Republike 1). Imat ćete svog voditelja/icu koji su veoma ljubazni i veoma dobri glumci. Na kraju školske godine ćete imati predstava pred velikom publikom.

Možda baš ti sutra postaneš glumac!!!

Marko Ćukušić, 7. c