LIK 2018. - županijska razina
Autor: Nada Topić, 27. 2. 2018.

U Galeriji Javne ustanove u kulturi Zvonimir 26. veljače svečano je otvorena izložba učeničkih radova na temu "Mitovi i legende", ujedno  i županijska razina natjecanja iz likovne kulture LIK 2018. Među radovima koji se upućuju na državnu razinu natjecanja su i radovi naših učenica Nikoline Grubić (7.c) i Sare Radić (7.a) pod mentorstvom prof. Sanje Mirošević. Od srca čestitamo!

Nikolina Grubić (7. c)

Sara Radić, 7. a

Foto: www.dalmatinskiportal.hr

Članice županijskog povjerenstva LIK 2018. i organizatorice izložbe: Katarina Prlić, prof. (predsjednica), Ivana Hrgović, prof. i Sanja Mirošević, prof.

Više o samom otvorenju izložbe pročitatjte na DALMATINSKOM PORTALU.

Radove naših učenika sa školske i županijske razine natjecanja LIK 2018. pogledajte u GALERIJI.