LIK 2017.

Knjiga po knjiga - Knjižnica!

Vremenik 2017./2018.

EKO rječnik

Usmeno ili pismeno?
Je li ti lakše usmeno odgovarati ili pisati test?

Vijesti i obavijesti - školska godina 2017./2018.
BESPLATNI UDŽBENICI ZA SVE PRVAŠIĆE U ŽUPANIJI
Autor: Đuro Baloević, 14. 7. 2017.

Odlukom Županijske skupštine, od 31.srpnja. 2017. godine, svim učenicima prvih razreda na području Splitsko- dalmatinske županije osigurana su sredstva za nabavku udžbenika i radnih bilježnica (udžbenički komplet). Također, su osigurana sredstva za nabavku udžbenika i učenicima ostalih razreda osnovne škole, koji su prema rješenju Centra za socijalnu skrb djeca bez oba roditelja i djeca roditelja (oba) kojima je oduzeto pravo na svakodnevnu skrb. Ispunjene Zahtjeve uz priloženu kopiju kartice tekućeg ili žiro računa potrebno je predati razredniku zaključno s datumom 18.09.2017. godine.

Skrbnici djece bez oba roditelja uz ispunjeni zahtjev školi će priložiti i Rješenje Centra za socijalnu skrb.

U prilogu možete preuzeti dopis Upravnog odjela za društvene djelatnosti SDŽ.

Više informacija  na slijedećem LINKU.

Na znanje roditeljima svih prvašića, sačuvajte račune za udžbenike, koje ćete morati predočiti školama koje pohađa vaše dijete/djeca jer će isplata za iste slijediti krajem rujna mjeseca, kada će Splitsko dalmatinska županija uplatiti novac školama.

Priloženi dokumenti:
OBAVIJEST.pdf (309.83 KB)