LIK 2017.

Vremenik 2016./2017.

Riječ dana

TREMA?
Imaš li tremu prije ispita ili usmenog odgovaranja?

Vijesti i obavijesti - školska godina 2016./2017.
BESPLATNI UDŽBENICI ZA SVE PRVAŠIĆE U ŽUPANIJI
Autor: Đuro Baloević, 14. 7. 2017.

Besplatni udžbenici za učenike prvih razreda osnovnih škola s područja Splitsko-dalmatinske županije, a koje je u svojem proračunu osigurala Županija u iznosu od 2 milijuna i 740 tisuća kuna, kako je rečeno 13. Srpnja 2017.  na sastanku županijskih predstavnika s gradonačelnicima i načelnicima 55 gradova i općina.

Važna je napomena i objašnjenje roditeljima prvašića, kako će isplata slijediti nakon rebalansa županijskoga proračuna na sjednici u mjesecu rujnu, a novac će Županija naknadno refundirati osnovnim školama.

Na znanje roditeljima svih prvašića, sačuvajte račune za udžbenike, koje ćete morati predočiti školama koje pohađa vaše dijete/djeca jer će isplata za iste slijediti krajem rujna mjeseca, kada će Splitsko dalmatinska županija uplatiti novac školama.