LIK 2017.

Vremenik 2016./2017.

Riječ dana

TREMA?
Imaš li tremu prije ispita ili usmenog odgovaranja?

Vijesti i obavijesti - školska godina 2016./2017.
Poštarska bajka - 3. svibnja 2017.
Autor: Nada Topić, 25. 4. 2017.

Učenici 1.c., 2.a, 2.b i 2. c razreda idu u posjetu kazališnoj predstavi „Poštarska bajka“  Gradskog kazališta mladih u Splitu. Predstava će se održati u srijedu  3. svibnja 2017. godine  s početkom u 14.30 sati umjesto redovite nastave, za vrijeme trajanja redovite nastave smjene „B“ . Trajanje predstave je 45 minuta. Autobus polazi ispred crkve sv. Anastazija u 14.00 h, a vraća se na isto mjesto nakon predstave.

Dramatizacija i režija: FRANKO STRMOTIĆ
Scenografija: MIHO DOLINA
Kostimografija: NADA KOVAČEVIĆ
Lektor: JAGODA GRANIĆ