Učenici 5. b razreda o Božiću...
Autor: Gorana Grubić, Marija Grubić, 22. 12. 2016.

Božić je za mene ljubav.

Htjela bih svim ljudima da budu sretni za Božić.

Lana Lončar 5.b

Božić je za mene LJUBAV

Božić je za mene RADOST

Božić je za mene OBITELJ

Božić je za mene IGRA

Ivan Musić 5.b

***

Za Božić želim mir u svijetu, radost i sreću, ljubav i veselje svima. A kad na Badnjak Djed Mraz priprema poklone već mu se pred očima mrači: “Tko će mi sve ove poklone odnijeti?“ Ali i nije mu žao jer djeca su dobra i nekad mu ih je milo i što bi se zbilo kada ne bi poklona bilo?

Marija Grubić 5.b

***

Za mene Božić je ljubav sreća i veselje. Htio bih da Božić bude dva puta godišnje, ipak ne bi bilo previše.

Ivan Radnić 5.b

***

Božić je za mene „mirni dan“. Nitko ne viče i dobivam poklone. Sretan sam jer nema škole i cijeli dan odmaram i spavam. Božić je za mene sretan i miran dan . Božić je za mene poklon veliki.

Mihael Arbanas 5.b

***

Za Božić bih htjela da svi ljudi na svijetu imaju domove i da uživaju u njima. Htjela bih da imaju božićno drvce i da dobiju darove, jer to je, nadam se, svima najdraži blagdan.

Petra Milanović 5.b

***

Božić je sva ljubav i radost koju nam donosi Isus Krist. Za mene je Božić obitelj koju nam je Bog podario za sreću. Budimo sretni za Božić.

Veseljka  Karaman 5.b

Pripremile: Gorana i Marija Grubić, 5. b