Online nastava

Vijesti i obavijesti - školska godina 2021./2022.
Nagrađen video uradak vranjičkih prvaša
Autor: Nada Topić, 16. 12. 2021.

Dvanaesti Oboji svijet natječaj Foruma za slobodu odgoja i ove godine ruši sve rekorde u širenju tolerancije, inkluzije, različitosti i slanja poruke da zajedno možemo svoju okolinu učiniti boljim mjestom za sve! Preko 900 učenika i učenica uz mentorstvo preko 150 odgojno-obrazovnih djelatnica i djelatnika iz 92 školske ustanove je dijelilo svoja promišljanja o tome: što kada se ne slažemo, kako prihvaćamo i podržavamo jedni druge, poštujemo li različita mišljenja, želimo li upoznavati drugačije od sebe te kako prihvaćamo promjene koje nam se događaju. Učenici 1. razreda PŠ Vranjic svojim su videom osvojili srca stručnog žirija i osvojili prvo mjesto u kategoriji ''Činimo dobro jedni drugima''.

Čestitamo vranjičkim prvašima i njihovoj učiteljici Sanji Ivančić!

Popis ostalih nagrađenih radova možete pogledati OVDJE.