Regionalno sudoku natjecanje
Autor: Nada Topić, 29. 11. 2021.

Ove smo godine prihvatili izazov i okušali se u natjecanju u rješavanju sudoku zadataka. Na Školskom natjecanju posebno su se istaknuli učenik Šime Buzov i učenica Katarina Kapitanović. Svojim su se uspješnim rješavanjem sudoku zadataka plasirali na Regionalno sudoku natjecanje koje je održano 13. studenog 2021. u prostorijama Osnovne škole don Lovre Katića. Na natjecanju naš je učenik, Šime Buzov osvojio 9. mjesto i tako ostvario zapažen rezultat!

Čestitke Šimi i Katarini koji su izvrsnim rješavanjem predstavljali našu školu u kategoriji Mali bistrići.

Pripremila: Jelena Žunić, uč. raz. nast.