Online nastava

Vijesti i obavijesti - školska godina 2021./2022.
I stoji grad...
Autor: Nada Topić, 19. 11. 2021.

Odlukom Hrvatskog sabora, od 2020. godine 18.11. obilježavamo kao Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje.
Nadolazi Dan sjećanja učenici 6.a i 8. b razreda obilježili su na simboličan način.
Na satu Hrvatskoj jezika učenici su imali prilike čuti informacije o gradu Vukovaru, posebice o vodotornju koji predstavlja simbol stradanja u Domovinskom ratu. Nakon projekcije, učenici su samo nacrtali vodotornje. Učenice 8. b razreda koje pohađaju dodatnu nastavi iz Hrvatskog jezika prigodno su uredile školski pano u učionici. Središnji dio panoa zauzima vodotoranj, oko kojeg su postavile golubice, kao znak mira i ljubavi.

Pripremila: Katarina Brstilo, prof. hrv. jez.