Online nastava

Vijesti i obavijesti - školska godina 2021./2022.
Zdravi doručak i priprema kruha
Autor: Nada Topić, 19. 10. 2021.

Učenici nižih razreda središnje škole i PŠ Vranjic aktivno su se uključili u projektni dan Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 15. listopada. Pripremali su vlastiti kruh i peciva, uživali u zdravom doručku, crtali i slikali kruh i plodove zemlje. Učenici 2. a razreda cijeli tjedan su pratili što donose u školu za doručak. Izradili su piktogram zdrave i nezdrave hrane. Zaključili su da su se zdravo hranili. Napravili su zdrave smoothije i nacrtali košare pune zdravog kruha.Učeni 4. a razreda su pravili zdravi kruh. Upoznali su mnoge vrste brašna. Stavili tijesto dizati i ispekli peciva. Zadnji sat su degustirali i proglasili pekara razreda. Fotografije pogledajte OVDJE.