Online nastava

Vijesti i obavijesti - školska godina 2021./2022.
Posjet Prirodoslovnom muzeju
Autor: Nada Topić, 15. 10. 2021.

Učenici 4. a i 4. b 14. listopada posjetili su Prirodoslovni muzej. Tamo su sudjelovali na radionici Tragovi šumskih životinja. U sklopu radionice djeca su se upoznala s tragovima koje ostavljaju šumske životinje. Radionica je započela razgledavanjem prepariranih šumskih životinja, a zatim su učenici, uz pomoć literature, određivali tragove životinja. Nakon toga su u grupama izrađivali gipsani odljev tog traga. Na radnim listovima učenici su spajali trag životinje s pripadajućom životinjom koja ga je ostavila. U Prirodoslovnom muzeju u tijeku je velika izložba paukova i štipavaca. Razgledali smo izložbu, a najhrabriji su učenici imali priliku držati pauka u ruci. Više fotografija pogledajte OVDJE.

Pripremila: Jelena Žunić, uč. raz. nast.