CodeWeek 2020. - poziv na sudjelovanje
Autor: Nada Topić, 12. 10. 2020.

Obilježavanju Europskog tjedna programiranja, CodeWeek, odlučili smo se priključiti i ove godine. Učiteljice razredne nastave Petra P., Jelena Ž. i Ivona B. osmislile su aktivnosti koje su prilagođene učenicima razredne nastave. Povezane su i s obilježavanjem Dana jabuka. Uključuju korištenje tablica, slika, labirinta te binarnog sustava. Sadržajno su osmišljene kako bi motivirali učenike i aktivirali njihovo logičko razmišljanje. Obzirom na epidemiološke mjere i prilagodbu nastave ovim putem dijelimo aktivnosti ukoliko nas druge škole žele podržati. Za registraciju na internetskoj stranici https://codeweek.eu/add potrebno je koristiti KOD: cw20-W4qZp. Unošenjem navedenog koda podržavate našu aktivnost i možete zatražiti potvrdu o sudjelovanju za učenike. Navedene aktivnosti mogu se provesti do 25. listopada 2020. Osmišljene materijale možete preuzeti OVDJE.

Code_week_2020.pdf (868.05 KB)