MAT liga - 1. kolo
Autor: Nada Topić, 9. 10. 2020.

U našoj školi je 8. listopada 2020. održano 1. kolo matematičkog natjecanja MAT liga u kojem je u parovima ukupno sudjelovalo 48 učenika 2., 3. i 4. razreda. Učenici su ostvarili dobre rezultate. Pohvaljujemo sve učenike koji su se odazvali i sudjelovali u natjecanju, kao i učiteljice mentorice Petru Petrić 2. b razred, Snježanu Bonacin 3. a razred, Jelenu Žunić 3. b razred i Sanju Štrk 4. b razred. Drugo kolo lige održat će se početkom prosinca.  Svima još jednom čestitamo i želimo sreću u daljnjem natjecanju!

Pripremila: Sanja Štrk, uč. raz. nast.