Čestitka!!
Autor: Nada Topić, 5. 10. 2020.

Nema bolje prigode od Svjetskog dana učitelja da čestitamo kolegici Sanji Štrk (učiteljici razredne nastave) i kolegi Draganu Stanojeviću (nastavniku tehničke kulture i informatike, višem  savjetniku) što su se i njihova imena našla na popisu među 504 najuspješnija odgojno-obrazovna djelatnika u školskoj godini 2019./2020.  za nagradu koju dodjeljuje Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Čestitamo im od srca sa željom da i dalje budu jednako kreativni i uspješni!