LIK 2020. - Virtualna izložba stripova
Autor: Nada Topić, 25. 9. 2020.

Ove godine, kao što je poznato, zbog koronavirusa nije održana fizička izložba LIK 2020, a voljeli bismo da što više ljudi vidi najbolje učeničke likovne radove, pa nam preostaje samo njihova virtualna prezentacija.Tema ovogodišnjeg natjecanja bila je 'Umjetnost i čovjek', a podtema 'Kad bi spomenici pričali, a legende oživjele'. Radove učenika Splitsko-dalmatinske županije možete pogledati OVDJE. Više o izložbi i natjecanju pročitajte OVDJE. Odabir radova za LIK  2020. odvijao se u prostorima OŠ kraljice Jelene u Solinu, koja je bila domaćin natjecanja. Predsjednica povjerenstva prof. Katarina Prlić i članice prof. Ivana Hrgović i prof. Sanja Mirošević osim ovih najuspješnijih, odabrale su još 17 radova koji se mogu razgledati na virtualnoj izložbi.