Pred. nastava 2019./20.

Raz. nastava 2019./20.

Vijesti i obavijesti - školska godina 2020./2021.
ORGANIZACIJA NASTAVE
Autor: Đuro Baloević, 3. 9. 2020.

Nastava počinje u ponedjeljak 7. rujna 2020. godine prema posebnom rasporedu i mjestu ulaska u školu (kako bi se izbjeglo međusobne kontakte);

za „B“ smjenu (predmetna nastava) u 8.00 sati

-              7. d, 8. b i 8. c - sjeverni ulaz; 5. c, 5. d, 6. c, 7. c  i 8. d  južni ulaz

za „B“ smjenu (razredna nastava) u 9.45 sati

-              3. c i 4. d - sjeverni ulaz; 2. c, 2. d i 4. c - južni ulaz

za „A“  smjenu (predmetna nastava; ) u 13.00 sati

• 5. a, 5. b i 6. b - sjeverni ulaz; 6. a, 7. a, 7. b i 8. - južni ulaz

za „A“ smjenu (razredna nastava) u 14.45 sati

•  3. a i 4. a - sjeverni ulaz; 2. a, 2. b, 3. b i 4. b - južni ulaz

za učenike 1. a i 1. b razreda u 11.30 sati

• 1. a i 1. -  južni ulaz škole

za učenike 2., 3. i 4. razreda PŠ Vranjic u 8.00 sati

za učenike 1. razreda  PŠ Vranjic u 9.45 sati

Nastava za sve učenike i razredne odjele počinje u ponedjeljak 7. rujna 2020. godine prema posebnom rasporedu i mjestu ulaska u školu (kako bi se izbjeglo međusobne kontakte);

za „B“ smjenu (predmetna nastava) u 8.00 sati

-              7. d, 8. b i 8. c razredi ulaze na sjeverni ulaz, a 5. c, 5. d, 6. c, 7. c  i 8. d razredi ulaze na južni ulaz zgrade

Prijevoz: 7.30 sati polaze dva velika autobusa (svaki po 26 učenika) sa Dračevca, te jedan veliki autobus i kombi iz Vranjica. Obveza je razmak i maske.

Odlazak kućama je u 9.55 sati prema istom rasporedu autobusa i sjedenja.

za „B“ smjenu (razredna nastava) u 9.45 sati

-              3. c i 4. d razred ulaze na sjeverni ulaz, a 2. c, 2. d i 4. c razredi ulaze na južni ulaz zgrade

Prijevoz:  9.15  sati polaze dva velika autobusa (svaki po 23 učenika) sa Dračevca.

Odlazak kućama je u 11.45 sati prema istom rasporedu autobusa i sjedenja.

za „A“  smjenu (predmetna nastava; ) u 13.00 sati

• 5. a, 5. b i 6. b razred ulaze na sjeverni ulaz, a 6. a, 7. a, 7. b i 8. a na južni ulaz zgrade

za „A“ smjenu (razredna nastava) u 14.45 sati

•  3. a i 4. a razred ulaze na sjeverni ulaz, a 2. a, 2. b, 3. b i 4. b razredi ulaze na južni ulaz zgrade

za učenike 1. a i 1. b razreda u 11.30 sati

• 1. a i 1. b razred ulaze na južni ulaz škole
  • Prijevoza prvi dan zbog malog broja učenika nema.

za učenike 2., 3. i 4. razreda PŠ Vranjic u 8.00 sati

za učenike 1. razreda  PŠ Vranjic u 9.45 sati

• Pred ulazom učenici moraju biti raspoređeni u koloni, svaki razredni odjel zasebno, jedan iza drugog uz razmak od 1,5 metara.
  • Učenike će u navedeno vrijeme na ulazima dočekati razrednici.
  • Prilikom ulaska svi učenici trebaju preći dezinfekcijsku barijeru za cipele, a učenici viših razreda dezinficirati ruke, te u koloni jedan po jedan uz razmak od 1,5 metra otići do svoje učionice.
  • Učenici nižih razreda će nakon prelaska preko dezinfekcijske barijere u koloni jedan po jedan uz razmak od 1,5 metra otići do svoje učionice i učeničkog wc-a kako bi oprali ruke.

Raspored razrednih odjela po učionicama od prvog nastavnog dana bit će isti kao i za sve ostale nastavne dane i to prema slijedećem rasporedu:

„A“  smjena –

2. a – učionica 34.                                                 5. a – učionica 22.

2. b – učionica 15.                                                 5. b – učionica 9.

3. a – učionica 18.                                                  6. a – učionica 10.

3. b – učionica 14.                                                  6. b – učionica 30.

4. a – učionica 19.                                                  7. a – učionica 27.

4. b – učionica 28.                                                  7. b – učionica 29.

1. a  - učionica 35.                                                   8. a – učionica 16.

„B“  smjena –

2. c – učionica 14.                                                   5. c – učionica 29.

2. d – učionica 15.                                                   5. d – učionica 22.

3. c – učionica 19.                                                    6. c – učionica 30.

4. c – učionica 34.                                                    7. c – učionica 27.

4. d – učionica 18.                                                    7. d – učionica 10.

1. b – učionica 35.                                                    8. b – učionica 16.

8. c – učionica 9.

8. d – učionica 28.

Prvi je sat u svim odjelima sat razrednika i traje 40 minuta.

Učenicima će biti podijeljeni udžbenici i drugi obrazovni materijali, maskice (učenici putnici i viši razredi), raspored nastave za ostale dane nastave, kao i upute o obvezama ponašanja na putu do škole i u samoj školi.

Preporuka je da učenici prvi dan nastave  ponesu svoje školske torbe kako bi mogli preuzeti udžbenike i druge obrazovne materijale.

Ostala se tri sata odvijaju prema redovnom rasporedu za ponedjeljak i traju po 15 minuta. Mali odmori traju 5 minuta, a velikog odmora prvi radni dan nema.

U utorak 8. rujna 2020. godine nema nastave jer je blagdan Male Gospe i Dan grada Solina.

Ravnatelj: