Predmetna nastava

Razredna nastava

Vijesti i obavijesti - školska godina 2019./2020.
LiDraNo 2020. - međuopćinska smotra
Autor: Nada Topić, 13. 2. 2020.

U Javnoj ustanovi u kulturi Zvonimir Solin 12. veljače održana je međuopćinska smotra LiDraNo 2020. na kojoj su se literarnim, dramskim i novinarskim stvaralaštvom predstavili i učenici naše škole.

Pojedinačnim scenskim nastupima predstavile su se učenice Nina Prnjak monologom "Zeznuto vrijeme" Sanje Pilić (3. b razred, mentorica Sanja Štrk) i Marija Odžak pjesmom "Jednostavne riječi" Tone Pavčeka (7. c razred, mentorica Nada Topić).

U kategoriji skupnih scenskih nastupa učenici 3. b razreda izveli su dva igrokaza: "Naopake bajke" prema tekstu Ivanke Borovac i "Djevojčica i drvo" Marija Gavrana (mentorica Sanja Štrk).

Za županijsku razinu smotre predložen je novinarski rad "Čitajmo u sebi, čitajmo naglas" Marije Odžak (7. c, mentorica Nada Topić).