Predmetna nastava

Razredna nastava

Vijesti i obavijesti - školska godina 2019./2020.
Noć muzeja 2020.
Autor: Nada Topić, 27. 1. 2020.

U petak, 31. siječnja 2020. Javna ustanova u kulturi Zvonimir Solin priprema bogati program povodom 15. Noći muzeja. Manifestacija će se otvoriti u 18:00 sati izložbom učeničkih radova koju su pripremili učenici osnovnih škola iz Solina, Splita i Slatina te izložbom "U svijetu likovnih umjetnika..." koju su u sklopu Erasmus+ programa pripremili učenici Osnovne škole don Lovre Katića Solin. Od 18:00 do 23:00 sata posjetitelji će moći razgledati izložbu "Salona iza Porta Andetria" koja predstavlja recentna arheološka istraživanja u Ulici Stjepana Radića u Solinu, a koja je nastala u suradnji s Arheološkim muzejom u Splitu. U 20:00 sati u velikoj dvorani Doma kulture koncert "Fado je putovanje..." održat će Jelena Radan uz pratnju gitariste Pedra Abreua. Tijekom trajanja manifestacije u prodaji će biti suveniri i izdanja iz Biblioteke Zvonimir po promotivnim cijenama, a ulaz na sve programe je slobodan.

Likovne radove izlažu i učenici šestih razreda naše škole. Mentorica: Sanja Mirošević, prof. likovne kulture