Božićna priredba
Autor: Nada Topić, 23. 12. 2019.

U atriju škole 23. prosinca održala se svečana božićna priredba na kojoj su se učenici predstavili plesom, pjesmom i glumom šaljući dobre poruke mira i ljubavi.

Započelo je plesom 3. b razreda (voditeljica: Sanja Štrk)

Božićnu i novogodišnju čestitku učenicima, učiteljima i svima ostalim uputio je ravnatelj škole Đuro Baloević

Betlehemsko svjetlo upalili su mali izviđači iz 1. a razreda s učiteljicom Petrom Petrić (Izviđačko društvo Posejdon)

Plesnu točku "Snješko, snješko" izveli su učenici 2. b razreda (voditeljica: Jelena Žunić)

Neobičan igrokaz pod nazivom "Djedica u štrajku" izveli su učenici 6. a razreda (voditeljica: Gorana Vukelić)

Učenice 2. c razreda pjevale su pjesmu "Mi želimo uzdići Isusa" (Voditeljica: č. s. Vedrana Marija Ivišić)

Učenici 3. c razreda plesali su uz ritmove pjesme "Jingle Bells" (Voditeljica: Silvana Jukić)

Članovi plesnog kluba "Korak po korak" plesali su na pjesmu "Lose Controle"

Učenice 2. c razreda plesale su i pjevale pjesmu "Kad Isus dolazi" (voditeljica: č. s. Vedrana Marija Ivišić)

Plesom je počelo, plesom i završilo. Završnu točku izveli su učenici 3. b razreda uz pjesmu "Rockin' Around the Christmas Tree" (voditeljica: Sanja Štrk)

Kroz ovogodišnji božićni program vodili su nas učenici šestog razreda Veronika Brkljačić i Duje Muše

Sretan Božić i nova 2020. godina!