Predmetna nastava

Razredna nastava

Vijesti i obavijesti - školska godina 2019./2020.
Izložba "Sjećanje na Vukovar" u Javnoj ustanovi u kulturi Zvonimir
Autor: Nada Topić, 15. 11. 2019.

Povodom obilježavanja obljetnice stradanja Vukovara, Javna ustanova u kulturni Zvonimir Solin u sklopu likovno-pedagoškog programa priređuje izložbu učeničkih radova pod nazivom "Sjećanje na Vukovar". Projekt je ostvaren u suradnji Restauratorske radionice koja djeluje u sastavu ustanove s Osnovnom školom don Lovre Katića Solin, Osnovnom školom Vjekoslava Paraća Solin, Osnovnom školom kraljice Jelene Solin, Osnovnom školom Manuš Split, Osnovnom školom Plokite Split i Osnovnom školom Slatine. Izložba je otvorena u četvrtak, 14. studenoga 2019. u 19 sati u Galeriji Zvonimir u Solinu.

Pripremila: Sanja Mirošević, prof. lik. kult.