Predmetna nastava

Razredna nastava

Vijesti i obavijesti - školska godina 2019./2020.
Svečani prijem učenika prvih razreda
Autor: Nada Topić, 9. 9. 2019.

U atriju škole 9. rujna upriličen je svečani prijem učenika prvih razreda. Tom prilikom održana je mala priredba za učenike i njihove roditelje. Svima prisutnima obratio se ravnatelj škole prof. Đuro Baloević i poželio uspješan početak školovanja. Roditeljima i djeci obratio se i gradonačelnik grada Solina Dalibor Ninčević koji je najavio proširenje školske zgrade te izgradnju novog vrtića na području Svetog Kaja. Gradonačelnik je učenicima donio na dar majice sa logom projekta Razmišljam EKOlogično! Učenici su se upoznali s učiteljicama  u učionicama gdje su dobili nove udžbenike i malene poklone dobrodošlice (blokiće, olovke, slatkiše i sl.)

Fotografije pogledajte OVDJE.