Održan nagradni kviz u poznavanju eko pojmova!
Autor: Nada Topić, 13. 6. 2018.

U školskoj knjižnici 12. i 13. lipnja održan je nagradni kviz u poznavanju eko pojmova za učenike viših razreda. Tijekom cijele školske godine učenici su izvlačili eko pojmove i njihova značenja, a pravo sudjelovanja u nagradnom kvizu imali su svi učenici koji su barem jednom sudjelovali u izvlačenju. Najuspješniji su dobili i prigodne nagrade.

Kviz u putničkoj smjeni vodile su Gorana Grubić i Petra Pavić koje su objasnile sudionicima pravila natjecanja.

Najuspješniji je bio učenik 6. c razreda Marko Mamić koji osvojio roman "Charlie i tvornica čokolade", drugo mjesto osvojila je Lara Maria Milić (5. b) koja je dobila majicu, a treće mjesto Laura Josipa Bešlić (5. c) koja je dobila veliku gumicu za brisanje.

U neputničkoj smjeni učenica 7. a razreda Sara Mišković osvojila je 1. mjesto i knjigu iz serijala Gregov dnevnik, a drugu nagradu Silvija Vukšić koja je osvojila komplet fluorescentnih markera.

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i pokazanom znanju!